Zespół muzyczny  BRIX. W trzyosobowym składzie realizujemy obsługę muzyczną imprez weselnych oraz uroczystości rodzinnych, studniówek i imprez tanecznych. Repertuar zespołu jest bardzo wszechstronny, ponad 300 utworów w różnych stylach tanecznych. Naszym największym atutem są świetnie zgrane wokale, zdolności instrumentalne, dobry kontakt z gośćmi, oraz szeroki repertuar. Posiadamy swój transport, dojedziemy na każdą imprezę na czas.
Dysponujemy sprzętem, który zapewni wysokiej jakości brzmienie oraz oświetlenie sali i zespołu.Zespół muzyczny Brix na Twoje wesele.

ZESPÓŁ – SKŁAD:

DSC_82060003RYSZARD – kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne. Ukończył szkołę muzyczną I i II stopnia oraz studia muzyczne. Gra na trzech saksofonach: tenorowym , altowym i sopranowym oraz na instrumentach klawiszowych. Oprócz umiejętności instrumentalno-wokalnych zajmuje się prowadzeniem zabaw oczepinowych oraz cała konferansjerką. Ryszard zajmuje się również formalnościami, czyli bezpośrednim kontaktem z klientem. Odpowiada także za dobór repertuaru oraz nagłośnienie i oświetlenie zespołu.

 

 

 

 

 

DSC_81100001BEATA – wykształcona muzycznie , utalentowana wokalistka o pięknej barwie głosu oraz świetnej technice śpiewu. Brała udział w ogólnopolskich festiwalach wokalnych, które przyniosły jej liczne osiągnięcia. W zespole najczęściej jest Naszym „pierwszym głosem” , ale z łatwością śpiewa drugi, czy też trzeci głos.

 

 

 

 

 

DSC_82190004JOANNA – ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia oraz studia pedagogiczne o kierunku muzycznym. Poza dobrym wokalem posiada umiejętności instrumentalne, takie jak gra na skrzypcach oraz instrumentach klawiszowych .